Hakkımızda

Biz kimiz

Ispaş Isparta Gıda, 1978’de başladığı ticaret hayatına 1998’de Ispaş Gıda olarak Isparta ve Burdur’da gıda satışı ve dağıtımı yaparak devam etmiştir. Yılların tecrübesiyle Antalya ve Manavgat’ta depolar açarak La Lorraine distribütörlüğü ile ağını genişletmiştir.

Yılların verdiği deneyimle, 2022 yılında ANTALYA VE MANAVGAT depo olarak La Lorraine Distribütörlükleri ile güçlü, emin adımlarla ve güvenilir ticaret anlayışıyla ağımızı genişletmek ve en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, ürünlerimizi en hızlı şekilde tedarik edip, en kısa sürede müşterilerimize ulaştırmak için profesyonel lojistik ağımız ile günümüz ticaret anlayışını en üst seviyede tutmaktayız.

Müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılmayı prensip edinmiş bir işletme olarak talepler doğrultuda kendimizi yeniliyoruz. Bu süreçte hedeflerinden ve prensiplerinden taviz vermeden, gerçekleştirdiğimiz projeler ile sektöründe büyümeye devam etmektedir.

Yapılan yatırımlar ve anlaşmalar ile Unilever, Algida, Fritolay, La Lorraine firmalarının satış ve dağıtım distribütörlüklerimiz devam etmektedir

Ülkemize, değerlerimize ve müşterilerimize önem veriyoruz. Çalışanlarımıza ve çevreye karşı duyarlıyız. Amacımız, hizmet ve ürün kalitesiyle müşteri ağımızı genişleterek sektörde lider firmalar arasında yerimizi almaktır.

25+
Yıllık Tecrübe
Çalışan
0
Depo
0
Mutlu Müşteri
0
Vizyonumuz

Ispaş Gıda olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında hizmetleriyle müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; güvenilir, sürdürülebilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak, sektöründe fark oluşturan ve takip edilen öncü firması olarak çalışmalarımızı sürdürmek.

Misyonumuz

Yarım asırlık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projelere taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Ispaş Gıda olarak sektöründe öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak uzman insan kaynağı ve tecrübeleri çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektir.

Değerlerimiz

Kurumsal kalitemizi ve yarım asırlık deneyimimizi her zaman en üst seviyede tutarak, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan projelerle yatırımcı kimliğimizi pekiştiririz. Ispaş Gıda olarak müşteri odaklılık, güvenilirlik ve sürdürülebilirlik ilkelerini temel alarak, uluslararası kalite standartlarında hizmet sunmayı tercih eden bir marka olmaya devam ederiz.

Önem Verdiklerimiz
Ispaş Gıda olarak, her bir işlemimizde güvenilirliği temel alır, müşteri memnuniyetini her zaman en üst sırada tutarız. Yenilikçi yaklaşımlarımızla gıda sektöründe fark yaratmayı amaçlayarak, siz değerli müşterilerimizin hayatına pozitif dokunuşlar katmayı sürdürüyoruz.
Güvenli Depolama

Eleifend posuere habitasse dolor ligula dictum sapien porta libero dictumst platea class.

Güvenli Yükleme

Eleifend posuere habitasse dolor ligula dictum sapien porta libero dictumst platea class.

Güvenli Teslimat

Eleifend posuere habitasse dolor ligula dictum sapien porta libero dictumst platea class.